Uredi Upgrade Energy

Sedam uredi Upgrade Energy u Europi, Aziji i Africi.

Sjedište Upgrade Energy je u Belgiji, a šest regionalnih ureda nalazi se u Europi, Aziji i Africi.

Iskusni smo u međunarodnoj suradnji na projektima u vezi obnovljivih izvora energije koje realiziramo diljem svijeta: Belgija, Francuska, Nizozemska, Hrvatska, Bosna i Hercegovina, Turska, Litva, Poljska, Kina, Filipini, Južna Afrika, Cape Verde, Kenija, Madagaskar….

Upgrade Energy Europi

Sjedište u Belgiji

Deinsesteenweg 114
9031 Drongen

Tel: +32 9 37 56 937
E-mail: info@upgrade-energy.com

Raf Vermeire
CEO
raf@upgrade-energy.com

Joris Haems
General Manager
joris@upgrade-energy.com

Raf Vermeire

Joris Haems

Upgrade Energy Turska

Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok
Deluxia Palace D:417
34746 Ataşehir, İstanbul
Tel: +90 216 999 9653
E-mail: turkey@upgrade-energy.com

Murat Cicekci
Manager Turkey
murat@upgrade-energy.com

Murat Ciçekçi

Upgrade Energy Poljska

Olszewskiego 6
25-663 Kielce

Tel: +48 41 278 72 78
E-mail: poland@upgrade-energy.com

Piet De Roover
Manager Middle & Eastern Europe
piet@upgrade-energy.com

Piet De Roover

Upgrade Energy Hrvatska

Velimira Škorpika 17b
HR-22000 Šibenik

Tel: +385 (0)22 331 787
E-mail: croatia@upgrade-energy.com

Martin Krstic
Manager Croatia
martin@upgrade-energy.com

Martin Krstic

Upgrade Energy Azji

Upgrade Energy Hong Kong

Room 2004, 20F, Centre Point,
81-185 Gloucester Road,
Wan Chai, Hong Kong

Tel: +852 97 43 25 33
E-mail: hongkong@upgrade-energy.com

Pieterjan Vanbuggenhout
Investment Manager Asia
pieterjan@upgrade-energy.com

Pieterjan Vanbuggenhout

Upgrade Energy Filipini

318-B LRI Business Plaza, 210 N. Garcia St.
Bel-Air, Makati City, Philippines, 1209

Tel: +63 (0)2 403 6389
E-mail: philippines@upgrade-energy.com

Ruth Yu-Owen
CEO PhilCarbon Inc.
ruth@upgrade-energy.com

Ruth Yu-Owen

Upgrade Energy Afrika

Upgrade Energy Južna Afrika

8 Farm Road
7200 Fisherhaven
South-Africa

Tel: +27 79 1586706

Pieter-Jan Staelens
Manager South-Africa
pieterjan.staelens@upgrade-energy.com

Pieter-Jan Staelens